Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Rzęsy-metoda Express - Żary

Numer: 107429
Data dodania:
21 02 2013
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Rzesy Lashes Express to innowacyjna metoda stylizacji rzęs. Największym jej atutem jest krótki czas aplikacji, oraz wyraźny i spektakularny efekt. Zabieg wykonuje się w pozycji siedzącej na otwartym oku. Trwałość zaaplikowanych rzęs metodą Lashes Express wynosi ok. 2 tygodni. Po upływie tego okresu należy je profesjonalnie zdjąć. Jeśli jest taka potrzeba rzęsy Lashes Express można przykleić ponownie.
Sugerowana cena zabiegu to od 50 zł dolnymi rzesami 80zł

Metoda Lashes Express przeznaczona jest w szczególności dla Pań, które potrzebują okazjonalnie odmienić wygląd swoich rzęs. Jest świetną alternatywą dla osób, które nie chcą na dłużej zagęszczać i przedłużać rzęs, ale potrzebują bardzo wyrazistego wyglądu oka na różne okazje takie jak: ślub, sylwester, bal karnawałowy, bądź wyjazd.

Metoda Lashes Express jest całkowicie bezpieczna. Klej wykorzystywany do zabiegu Lashes Express jest klejem łagodnym, bezwonnym i nie podrażnia oczu. Po zabiegu rzęsy są lekkie i wyglądają naturalnie, nie czuje się żadnego obciążenia rzęs naturalnych. Po aplikacji nie trzeba już rzęs tuszować. Metoda jest całkowicie bezpieczna.
Trwałość zaaplikowanych rzęs metodą Lashes Express wynosi ok. 2 tyg. Po upływie tego okresu należy je profesjonalnie zdjąć preparatem odpowiednim do usuwania rzęs. Jeśli jest taka potrzeba rzęsy Lashes Express można przykleić ponownie.
Cleoart&Nails Adrianna Krzemińska ul.Podchorążych 15a lok6
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Rzęsy-metoda ExpressWojewództwo: lubuskie (Żary)
Rzęsy-metoda Express606306038
Rzęsy-metoda Express
Rzęsy-metoda Expresscleoart.eu
Wyświetleń: 3962