Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

PROMOCJA – Manicure Japoński w Akademii Piękna - Poznań

Numer: 112510
Data dodania:
18 07 2013
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Tylko teraz Manicure Japoński w Promocji za jedyne 50 zł !!!
Manicure japoński to metoda pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia, która wywodzi się z arystokratycznego środowiska Kraju Kwitnącej Wiśni. Wykorzystane podczas zabiegu preparaty firmy P.SHINE oraz odpowiedni proces ich aplikacji zapewniają intensywne odżywienie płytki paznokciowej oraz wzmagają cyrkulację krwi przyczyniając się do przyspieszenia wzrostu paznokci oraz poprawy ich kondycji.
W skład preparatów wchodzi podstawowy budulec paznokci jakim jest keratyna wraz z niezbędnymi dla metabolizmu paznokci witaminami A, H i E oraz prowitaminą B5, które skutecznie przyczyniają się do prawidłowego wzrostu paznokci. Oprócz witamin w skład preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu wchodzi pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny - aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci. Składniki odżywcze dostają się struktury paznokcia, co realizowane jest dzięki wchodzącej w skład preparatów krzemionce z Morza Japońskiego.

Wskazaniem do zabiegu są przede wszystkim paznokcie łamliwe, kruche, rozdwajające się, pobruzdowane. Zabiegu nie wykonuje się natomiast bezpośrednio po zdjęciu akrylu czy żelu, oraz w przypadku płytki nadmiernie spiłowanej. Aby uzyskać znaczne rezultaty przy pielęgnacji mocno zniszczonych paznokci zaleca się wykonanie serii ok. 6-8 zabiegów w odstępach 2-3 tygodni.

Metoda manicure japońskiego nadaje naturalnym paznokciom piękny blask i połysk różowej perły utrzymujący się do dwóch tygodni.

Na manicure japoński zapraszamy zarówno Panie jak i Panów pragnących mieć piękne, zadbane i przede wszystkim zdrowe paznokcie.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania z innymi naszymi PROMOCJAMI oraz stałą ofertą Salonu!!!

Akademia Piękna
al. Solidarności 38a, Poznań
tel. 61 820 23 20, 509 05 25 05

www.akademiapiekna.com.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
PROMOCJA – Manicure Japoński w Akademii Piękna Województwo: wielkopolskie (Poznań)
PROMOCJA – Manicure Japoński w Akademii Piękna
Wyświetleń: 2647