Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Agroczos

Agroczos - Choszczno

Numer: 191059
Data dodania:
13 04 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
       Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy wytrawne usługi rolnicze jak i aplikujemy obsługą domostw rolnych.Na wszelkie wytwarzane prace oraz usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie wsparte na uprawianiu całego szeregu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, przewoźników oraz wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w obrębie przewozu postaci albo rzeczy pojazdami, które są zaobserwowane na okręgu Polski.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi ewentualnie rzeczy na pole innego kraju względnie importowanie zza krawędzi do Lokalny.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
AgroczosWojewództwo: zachodniopomorskie (Choszczno)
Agroczos95 747 28 39
Agroczos
Agroczosagroczos.pl
Wyświetleń: 8301