Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Keratynowe prostowanie włosów - Warszawa

Numer: 98344
Data dodania:
15 05 2012
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      http://www.facebook.com/events/ 435713133122105/
ul. brzozowa 20 Stare Miasto Warszawa ; ul. Monte Cassino 13/4 Warszawa Wola

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW
(KERATYNA BRAZYLIJSKA )

Na polskim rynku jest dostępna nowa metoda prostowania włosów, która różni się od pozostałych tym, że może być stosowana nawet na włosach rozjaśnianych i zniszczonych , ma działanie odżywcze
Metoda, o której mowa to Brazilian Keratin. Jej formuła opiera się na keratynie, stanowiącej naturalny budulec włosa. To jest podstawowa cecha, odróżniająca tę metodę od tzw. Trwałej . Polega na zaprasowywaniu w pasma włosów keratyny, która szczelnie otacza włos. Dzięki temu dochodzi do wygładzenia włosów i zredukowania ich nadmiernej puszystości (czupryna przestaje być "pierzasta").
Efekt zabiegu
Odżywia i regeneruje, aż włosy stają się jedwabiste i gładkie. Produkt ten można stosować w każdym typie włosów, aby zachować jedwabistość. Produkt ten zmniejsza o 97% falowanie i kręcenie się włosów oraz nadaje połysk, jedwabistość i poprawia stan włosów. Efekt zazwyczaj utrzymuje się do 6 miesięcy w zależności od rodzaju włosów.
Aplikacja odbywa się w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz kosmetycznych przez przeszkolonego fryzjera-stylistę, przestrzegającego rygorystycznej procedury i stosującego profesjonalne narzędzia fryzjerskie.
Zapomnij o prostownicy, zaoszczędź na częstym ponawianiu zabiegów prostowania włosów, odzyskaj czas i nerwy stracone przy ciągłym układaniu włosów. Przyjdź do nas i dogłębnie odbuduj włosy!!!
CENA OD 300 DO 500 ZŁ
ZAPRASZAMY
792 062291
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Keratynowe prostowanie włosówWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
Keratynowe prostowanie włosów
Wyświetleń: 2900